poniedziałek, 19 października 2009

Może Ktoś?

Może Ktoś zechce pomóc Grzesiowi choremu na autyzm. Jego Mama zwraca się do nas dziergaczek z prośbą o pomoc dla swojego synka. Można zamieścić na swoim blogu link, żeby jak najwięcej osób zwróciło uwagę na apel. Tutaj znajdziecie aukcje na rzecz Grzesia. Może Ktoś przekaże jakieś swoje dzieło?:)

Wczoraj po raz kolejny poczułam się rozpieszczona przez Mikę, która przyznała mi to przemiłe wyróżnienie:


Mika STOKROTNIE DZIĘKUJĘ i BUZIAKI:)))
Przekazuję je (w kolejności alfabetycznej): Brahdelt, Kocurkowi i Myszopticy .

Na polu robótkowym bardzo pracowicie. Przez czas jaki się nie odzywałam wydziergałam trzy chusty, zaczęłam kolejne dwie i mam ambitne plany:) Zdjęcia niebawem, bo teraz tylko dziergam, a przecież chusty trzeba zblokować, żeby godnie się prezentowały. Poza tym rozpisałam jedną czapkę (z poprzedniego wpisu) na "okrągłe" druty może Ktoś ma ochotę skorzystać? Jeśli tak, to proszę odezwać się na maila. Pozdrawiam~_*.

5 komentarzy:

 1. Bardzo uprzejmie dziękuję! *^v^*
  Ale Ty jesteś pracowita, ho, ho, prawdziwe szal-eństwo! ~^^~

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie , bardzo miła niespodzianka.

  Ciekawa jestem Twoich chust:)))
  A moja czapa w trakcie...:))))
  Ściskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 4. kochana, dziękuję Ci bardzo serdecznie:)))

  nie odzywałam się bo w szoku jestem ciężkim, bo na horyzoncie jawi mi się praca i jako rasowy zamartwiacz już zadręczam się myślą ,czy sobie poradzę ze wszystkim... no i te dzieci bez mamusi, za to do póznej nocy w przedszkolu...
  ale to wszystko jeszcze patykiem na wodzie pisane... z drugiej strony: więcej pieniędzy, i to własnych , na pewno dobrze zrobiłoby mi na głowę:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Grzesia zaglądałam zaraz po tym, jak na forum robótkowym znalazłam post. Oczywiście Twój apel popieram, bo im nas więcej, tym skuteczniejsza pomoc. Pozdrawiam
  Czapusie rewelacyjne, naprawdę fajny bzik :-))

  OdpowiedzUsuń