czwartek, 31 października 2019

Dillon


Sweter na pierwszy rzut oka prosty w formie, dlatego wpadł mi w oko. W zasobach miałam stosowną acz zupełnie inną niż w opisie włóczkę. Nie zastanawiałam się więc długo, nabrałam oczka i... się zaczęło. Naprawdę trzeba mieć specjalne zdolności, żeby tak skomplikować opis wykonania. Kiedy przebrnęłam przez kadłub i doszłam do rękawów, odłożyłam robótkę na dwa dni. Gdyż po przeczytaniu wskazówek, czaszka zaczęła mi dymić. Przetrawiłam wszystko po swojemu, przełożyłam na swój język i poszło. Kiedy zamknęłam ostatnie oczka, poczułam ogromne UFF!!!

Ale warto było! Sweter dobrze leży, jest wygodny i zupełnie po nim nie widać, że popsuł mi tyle krwi 😉! Bardzo chętnie go noszę i choć na początku kolor był dla mnie nieco egzotyczny, od początku bardzo dobrze się w nim czułam.


Dillon był moją wakacyjną robótką, kończyłam go będąc nad morzem. Wykąpałam go należycie i leżakował pod czujnym okiem Mani 😄.
... a tak prezentuje się na mnie:


Sweter wykonałam z włóczki BC Garn Tussah Tweed. Bardzo lubię tę nitkę i mogę ją szczerze polecić! Druty 3,25 mm, zużyłam niecałe cztery motki.

Jak to miło powrócić do lata, kiedy za oknem szaroburo, do cudownego, magicznego miejsca. Zostawiam Was z piękną polską wsią  💛💚💙💜:


Do przeczytania 💞!

4 komentarze:

 1. No proszę, a nie wygląda na skomplikowany konstrukcyjnie . Bardzo Ci dobrze w tym kolorze! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny - i włóczka i krój i wykonanie

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy patrzę na gotowy wyrób i ciebie w nim, to zastanawiam się, gdzie i jak można skomplikować ten projekt? Ale widać można. Na szczęście skończyłaś go i dobrze, bo leży znakomicie. Na zdjęciach widać, że pozbyłaś się paru kilogramów, co doskonale ci pasuje!!! U mnie od razu by było widać na twarzy. Każde pól kilograma odbija się na twarzy, nie na reszcie ciała.
  No i kolor dobrałaś idealnie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo udany projekt i włóczka idealnie dobrana do niego. Kolorystyka, którą bardzo lubię i do twarzy Ci w niej. Masz spójny styl udziergów. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dillon

Sweter na pierwszy rzut oka prosty w formie, dlatego wpadł mi w oko. W zasobach miałam stosowną acz zupełnie inną niż w opisie włóczkę. Nie...